Małgorzata Kukuła – życie prywatne znanej dziennikarki. Kim jest jej mąż i czy ma dzieci?

W naszym kraju nie brakuje uzdolnionych i pięknych prezenterek telewizyjnych, które cieszą się ogromną sympatią widzów. Bardzo często idzie ona w parze z zaciekawieniem ich życiem zawodowym i prywatnym. Jedną z takich osób jest Małgorzata Kukuła. To kobieta, która związana jest ze stacją TVN. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule. Zebraliśmy bowiem najważniejsze informacje na temat Małgorzaty Kukuły.

Najważniejsze informacje o Małgorzacie Kukule

Małgorzata Kukuła to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która w tym roku skończyła 40 lat. Urodziła się 30 maja 1983 roku w małej wsi pod Wadowicami i to tu spędziła młode lata swojego życia. Od najmłodszych lat była zainteresowana literaturą, chętnie uczyła się również języków obcych. Dlatego też po maturze wybrała się do Krakowa gdzie rozpoczęła studiowanie komparatystyki. Jako uczelnię, na której będzie studiować wybrała Uniwersytet Jagielloński, który cieszy się bardzo dobrą opinią i wysoką jakością nauczania. Dzięki studiom wykształciła swój warsztat dziennikarski, który przydawał jej się wielokrotnie podczas pracy w mediach. Posiada doświadczenie redaktorskie.

Życie zawodowe Małgorzaty Kukuły

Małgorzata Kukuła to jedna z najbardziej znanych i lubianych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Od ponad dziesięciu lat związana jest ze stacją TVN, gdzie prowadzi serwisy informacyjne w programie „Wstajesz i wiesz”. Jak wygląda jej życie zawodowe i jakie są jej plany na przyszłość? Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako redaktorka w wydawnictwie książkowym. W 2010 roku rozpoczęła swoją karierę w TVN jako reporterka krakowskiego oddziału stacji. Przez cztery lata podróżowała po kraju i nagrywała materiały na różne tematy. W 2014 roku została prezenterką i od tego czasu czyta wiadomości w porannym programie informacyjnym. Jest znana z profesjonalizmu, urody i sympatycznego usposobienia. Małgorzata Kukuła nie ukrywa, że jest ambitna i chciałaby w przyszłości prowadzić własny, autorski program. Nie zdradza jednak, jaka byłaby jego tematyka i kiedy miałaby się to stać. Na razie skupia się na swojej obecnej pracy i cieszy się z zaufania widzów i szefów.

Małgorzata Kukuła w telewizji

Rodzina Małgorzaty Kukuły

Małgorzata Kukuła jest jedną z tych dziennikarek, którym bardzo zależy na tym, by być ocenianą przez pryzmat swojego profesjonalizmu, nie prywatnych szczegółów z życia. Może świadczyć choćby o tym fakt, że przykłada ogromną wagę do prowadzenia swojego branżowego profilu na portalu Linkedin. W związku z tym praktycznie nie porusza tematów związanych ze swoją rodziną. Nie wiemy więc kim są ani czym zajmują się jej rodzice. W sieci nie znajdujemy także żadnych informacji na temat tego, czy kobieta posiada rodzeństwo.

Stan cywilny Małgorzaty Kukuły

Stan cywilny Małgorzaty Kukuły od pewnego czasu stanowi obiekt zainteresowania mediów oraz sympatyków prezenterki. Nie da się jednak ukryć, że ona sama przez długi czas milczała w tym temacie. Sytuacja zmieniła się nieco kiedy zapałała uczuciem do kolegi ze stacji – Michała Żebrowskiego. Para prowadziła wspólnie weekendowy program z wejściami na żywo. Uczucie to zostało odwzajemnione i para obecnie jest razem. W sieci możemy znaleźć doniesienia o tym, że są małżeństwem. Ciężko jednak je potwierdzić, dlatego też nie jest to oficjalna informacja.

Małgorzata Kukuła – czy posiada dzieci?

Jak wspominaliśmy, Małgorzata Kukuła jest osobą, która nie przepada za dzieleniem się z szerszą publicznością szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że nie możemy znaleźć żadnych informacji na temat tego, czy kobieta posiada dzieci. Nie poruszała również kwestii swojego macierzyństwa w przyszłości, nie wiemy więc czy planuje zostać mamą.

Małgorzata Kukuła prezenterka

Social media Małgorzaty Kukuły

Nikogo chyba nie dziwi fakt, że w dzisiejszym czasie osoby medialne wykorzystują internet do budowania swojej marki osobistej. Większość z nich wykorzystuje w tym celu popularne portale społecznościowe takie jak Instagram i Facebook. W przypadku Małgorzaty Kukuły jest jednak nieco inaczej. Stawia ona bowiem przede wszystkim na portale branżowe takie jak wspomniany wcześniej LinkedIn czy Goldenline. Czy jednak oznacza to, że nie ma kont na portalach społecznościowych? Nie do końca. W przypadku Facebooka posiada własny, osobisty profil, który przeznaczony jest dla rodziny i znajomych. Nie znajdziemy tam postów publicznych. Jeśli zaś mówimy o Instagramie Małgorzata Kukuła prowadzi tam własne konto – jest jednak ono niepubliczne. Osoby, które chcą ją obserwować muszą poczekać aż zaakceptuje ona ich prośbę o możliwość obserwowania. Niemniej jednak nie przeszkadza miłośnikom jej urody i profesjonalizmu – obecnie profil Kukuły na Instagramie obserwuje 17 tysięcy osób.

Ciekawostki o Małgorzacie Kukule

Małgorzata Kukła zawdzięcza swój piękny wygląd stylowi życia. Jest osobą, która unika imprez i nie przepada za biesiadowaniem do późnych godzin nocnych. O wiele bardziej preferuje spędzanie czasu w domowym zaciszu z dobrą książką. Co więcej jest także aktywna – bardzo lubi uprawiać sport. Wśród jej ulubionych dyscyplin wymienić możemy między innymi jogę oraz bieganie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *